بهترین رنگ رژلب برای شما

بهترین رنگ رژلب برای شما به رنگ پوستتان بستگی دارد.

رژلب

یک رنگ متضاد می تواند چهره شما را خشن،زننده یا واقعا بد اخلاق نشان دهد.در صورتی که انتخاب رنگ صحیح چهره ی شمارا روشن می کندو هم چنین باعث می شود که دندان هایتان سفیدتربه نظر آیند.اگر شما ازآن دسته افرادی هستید،که می گویند فقط می توانم رنگ بنفش استفاده کنم یا نمی توانم رژ قرمز بزنم.خوب شاید واقعا رنگ رژتان را اشتباه انتخاب کرده اید و باید رنگ قرمز مناسب تری را انتخاب کنید.

چگونه می توانیم بگوییم انسانی سرد یا صمیمی هستیم؟

شاید خیلی تکراری به نظر برسد که بگوییم چهره ی شما سرد یا صمیمی است،اما زمانی که می خواهیم تشخیص دهیم کدام رنگ رژلب برای شما بهتر است ،این موضوع بسیار حائز اهمیت می شود.

فراموش نکنید که رژلب یکی از برجسته ترین ابزار برای نشان دادن زیبایی می باشد.وقتی احساس کنیم که رژلبی اشتباه استفاده شده است،باید سریع تعویض شود.شما 8 ثانیه پس از درک این اشتباه جلوی آینه می روید و لب های خود را پاک می کنیدتا اخرین اثر این رنگ را محو کنید.

شما ممکن است لباس غیر رسمی و سایه ی چشم غلط را رها کنید،اما رژلب نامناسب را خیر!

برای اینکه خود را در مسیر درست قرار دهید،اصلیت خود را در نظر بگیرید.آیا شما اسکاندیناویایی،انگلیسی،اسکاتلندی یا ایرلندی هستید؟پس شما احتمالا یا چهره ی سرد هستید.اگر ایتالیایی،فرانسوی،سیاه پوست،یونانی،آسیایی،یا خاورمیانه ای هستید؟شما احتمالا صمیمی و انسان هایی خونگرم هستید.افراد خونسرد اغلب رنگ پریده اند، به راحتی برنزه می شوندو تمایل بیش تری به برنزه شدن دارند.اما چهره های گرم به راحتی با حمام آفتاب پوستشان قهوه ای می شود و معمولا تا پایان تابستان قهوه ای مایل به طلایی باقی می ماند.

اگر پوست شما انگلیسی و سرخ باشد(خونسرد)،شما می توانید از قرمز ترین رنگ ها استفاده کنید؛زیرا حالت قرمز پوست شما کاملا با رنگ قرمز خالص یا قرمز مایل به صورتی کامل می شود.

اگر چهره ای سرد دارید،رژلب هایی انتخاب کنید که سایه ی آبی رنگ داشته باشد و از ته رنگ های نارنجی بپرهیزید.شما می توانید از رنگ های قرمز ،قرمز مایل به صورتی و همچنین صورتی ملایم و آلبالویی پررنگ ،شرابی و قرمز پر رنگاستفاده کنید.

اگر صمیمی و خونگرم هستیدو فردی با چهر ه ی طلایی یا زیتونی،دقیقا عکس این مسئله صدق می کند.رنگ های قرمز مایل به نارنجی مثل گوجه فرنگی یا آجری می تواند عالی باشد.همچنین قرمز خالص خیلی خوب به نظر می آید.از رنگ های سرد با ته رنگ آبی بپرهیزید و همچنین از رنگ های قرمز مایل به صورتی به هیچ وجه استفاده نکیند.

اگر با رنگ سفید خوب به نظر می آیید،پس به دنبال رژلب های سرد باشید.اگر با رنگ کرم بهتر به نظر می آیید،از رژلب های گرم استفاده نمایید.

اگر پوست شما متمایل به صورتی است،از رژلب صورتی و اگر ته رنگ زرد دارید،باید رژلب استخونی استفاده کنید.

رژلب

حال شما می توانید با اطمینان رنگ مورد نظر خود را از داروخانه فروشگاه لوازم آرایشی و یا سایت رژسبز تهیه کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 18 =