5 راز مهمی که هنرپیشه ها نمی خواهند شما بدانید

راز های زیبایی

آیا می دانیدهنر پیشه ها از تلویزیون هایی که تصویر را واضح نشان دهند متنفرند؟

زیبایی

چون خیلی به واقعیت نزدیک است و تمام عیوب،خط،چروکی،خمیدگی،لکه ورنگ پریدگی را آشکار می کند.بازیگران و هنرمندان چون در حرفه ی زیبایی هستند باید زیبا بمانند،و از پیرشدن متنفرند.این افراد مشهور با یکدیگر بر سر زیبا ماندن و پیر نشدن رقابت می کنند.نه تنها در مقابل آسیب های پوستی از خود محافظت می کنند،بلکه سعی می کنند عیوب خود را برطرف و خود را در نهایت زیبایی جلوه دهند.افراد مشهور به دنبال همان چیزی هستند که من وشما هستیم،اما تفاوت اینجاست که آنها می دانند چگونه چیزی را که می خواهند بدست بیاورند،اما ما نمی دانیم.در اینجا ما شما را با پنج راز زیبایی هنر پیشه ها آشنا می کنیم.

1.فراموش نکنید که آنها با شما هیچ گونه تفاوتی ندارند.صورت خود را با دقت می شویند،همان گونه که شما این کار را می کنید.آنان همانند شما بیرون می روندو در معرض باد شدید،آفتاب سوزان وآلودگی هوا قرار می گیرند.صبح ها زود از خواب بیدار می شوند،به سرکار می روند،مطالعه می کنند و تا دیر وقت بیدارندو همان استرس ها و هیجان هایی که شما دارید را با هم تجربه می کنند.

2.به یاد داشته باشید که آنها چند چیز را متفاوت انجام می دهند.برخلاف شما،هنرپیشه ها زیبایی و جوانی را سرمایه ی آینده خود می دانند.هنگامی که مشکلی پیش می آید آن را با پشتکار خود حل می کنندو با پیش آمدن مشکل،زیبایی خود را فراموش نمی کنند.آنها را می توان مراقبان زیبایی و کمال امید دانست.هنرپیشه ها همیشه به دنبال لوسیون ها و محصولاتی که زیبایی آنها را بیشتر نشان دهد،می باشند.

3.آنها هیچ گاه درباره استفاده از آخرین روش زیبایی تردید نمی کنند. هنرپیشه ها از لیزر و دیگر متد محافظت پوسن چنان استفاده می کنند که افراد    و مسواک و جرم گیر دندان استفاده می کنند.آنها تمام جزئیات درباره زمان بهبود و خطرات موجود را می دانند و با خیال راحت می توانند خود را به تیغ جراحان بسپارند.

4.آنها دوست دارند که بی عیب و نقص به نظر برسند.این نوع افراد کار خود را بلدند،پس بهترین متخصص را پیدا می کنند و هزینه ی عمل و اینکه بهترین کار در بهترین زمان انجام شود را در نظر می گیرند.بدین ترتیب ریسک عمل پایین می آید و نتیجه ی فوق العاده ای بدست می آید.

5.زیبا ماندن برای آنها آرزویی پایان ناپذیر است. هنرپیشه ها هیچ گاه از اینکه چگونه جوان، بی عیب و زیبا به نظر آیند،دست برنمی دارند.

افراد مشهور دو هدف(راز) دارند:

  1. شغل اولیه آنها به عنوان یک فرد مشهور(بازیگر،خواننده،ورزشکار و سیاستمدار حفظ شود).
  2. شهرت آنها تا سال های متمادی باقی بماند و برای اینکه سعی می کنندجوان،شاداب و بی عیب به نطر آیند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 1 =